Wrzesień 22 2018 10:59:26
Nawigacja
· Strona G?ówna
· Kierownictwo
· Nasz patron
· Rys historyczny
· Profilaktyka
· Artyku?y
· Nabór do PSP
· Turniej wiedzy p.po?.
· Sport
· Przetargi
· Galeria
· Info. o sk?. maj?tku
· Za?wiadczenia
· ZOSP
· Linki
· Szkolenia OSP
· Kontakt
Losowa Fotka
Kana? RSS
Kontakt

Kontakt z wydzia?ami

Wykaz telefonów wewn?trznych KPSP w Radomsku

tel. sekretariat: (44)685-94-00 fax (44)685-94-10
PSK tel: (44)685-94-21 fax:(44)685-94-38
e-mail: kppsp14@straz.lodz.pl

Wydzia? Stanowisko / Imi? Nazwisko Adres e-mail Telefon
Komendant m?. bryg.
mgr in?. Mariusz Wojcieszko
m.wojcieszko@straz.lodz.pl 44 685-9401
Z-ca Komendanta m?. bryg.
mgr in?. Andrzej Kuna
a.kuna@straz.lodz.pl 44 685-9402
Operacyjno-Szkoleniowy

kpt. mgr in?. Marek Jeziorski
m.jeziorski@straz.lodz.pl 44 685-9405
Kontrolno Rozpoznawczy Kierownik Sekcji
st. kpt. Artur Bartosik
a.bartosik@straz.lodz.pl 44 685-9426
Kwatermistrzowsko Techniczny bryg. mgr in?. Wojciech ?ak
w.zak@straz.lodz.pl 44 685-9407
Finansów

G?ówny Ksi?gowy
kpt. in?. Robert Majda

r.majda@straz.lodz.pl 44 685-9424
Samodzielne stanowisko
prac ds. Kadr
st. kpt. mgr Barbara Wodo

b.wodo@straz.lodz.pl

44 685-9425
Oficer Prasowy st. kpt. Artur Bartosik

a.bartosik@straz.lodz.pl


44 685-9426
St. ds. organizacji i archiwizacji

Referent
mgr Wioletta ?lifirska


44 685-9400


BIP
Kalendarz
Po Wt ¶r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Losowa fotografia
Zdarzenia:
01.01.2017 - 31.12.2017
ogółem

1600

pożary

327

miejscowe zagrożenia

1201

alarmy fałszywe

72

Wygenerowano w sekund: 0.06 15,805,578 Unikalnych wizyt