Listopad 21 2018 04:42:04
Nawigacja
· Strona Główna
· Kierownictwo
· Nasz patron
· Rys historyczny
· Profilaktyka
· Artykuły
· Nabór do PSP
· Turniej wiedzy p.poż.
· Sport
· Przetargi
· Galeria
· Info. o skł. majątku
· Zaświadczenia
· ZOSP
· Linki
· Szkolenia OSP
· Kontakt
Losowa Fotka
Kanał RSS
Kontakt

Kontakt z wydziałami

Wykaz telefonów wewnętrznych KPSP w Radomsku

tel. sekretariat: (44)685-94-00 fax (44)685-94-10
PSK tel: (44)685-94-21 fax:(44)685-94-38
e-mail: kppsp14@straz.lodz.pl

Wydział Stanowisko / Imię Nazwisko Adres e-mail Telefon
Komendant mł. bryg.
mgr inż. Mariusz Wojcieszko
m.wojcieszko@straz.lodz.pl 44 685-9401
Z-ca Komendanta mł. bryg.
mgr inż. Andrzej Kuna
a.kuna@straz.lodz.pl 44 685-9402
Operacyjno-Szkoleniowy

kpt. mgr inż. Marek Jeziorski
m.jeziorski@straz.lodz.pl 44 685-9405
Kontrolno Rozpoznawczy Kierownik Sekcji
st. kpt. Artur Bartosik
a.bartosik@straz.lodz.pl 44 685-9426
Kwatermistrzowsko Techniczny bryg. mgr inż. Wojciech Żak
w.zak@straz.lodz.pl 44 685-9407
Finansów

Główny Księgowy
kpt. inż. Robert Majda

r.majda@straz.lodz.pl 44 685-9424
Samodzielne stanowisko
prac ds. Kadr
st. kpt. mgr Barbara Wodo

b.wodo@straz.lodz.pl

44 685-9425
Oficer Prasowy st. kpt. Artur Bartosik

a.bartosik@straz.lodz.pl


44 685-9426
St. ds. organizacji i archiwizacji

Referent
mgr Wioletta Ślifirska


44 685-9400


BIP
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Losowa fotografia
Zdarzenia:
01.01.2017 - 31.12.2017
ogółem

1600

pożary

327

miejscowe zagrożenia

1201

alarmy fałszywe

72

Wygenerowano w sekund: 0.01 16,658,544 Unikalnych wizyt