Listopad 23 2017 12:19:46
Nawigacja
· Strona Główna
· Kierownictwo
· Nasz patron
· Rys historyczny
· Profilaktyka
· Artykuły
· Nabór do PSP
· Turniej wiedzy p.poż.
· Sport
· Przetargi
· Galeria
· Info. o skł. majątku
· Zaświadczenia
· ZOSP
· Linki
· Szkolenia OSP
· Kontakt
Losowa Fotka
Kanał RSS
Kontakt

Kontakt z wydziałami

Wykaz telefonów wewnętrznych KPSP w Radomsku

tel. sekretariat: (44)685-94-00 fax (44)685-94-10
PSK tel: (44)685-94-21 fax:(44)685-94-38

Wydział Stanowisko / Imię Nazwisko Adres e-mail Telefon
Komendant st. bryg. mgr inż. Marek Jankowski
m.jankowski@straz.lodz.pl 685-9401
Z-ca Komendanta mł.bryg.
mgr inż Andrzej Kuna
a.kuna@straz.lodz.pl 685-9402
Operacyjno-Szkoleniowy

mł.kpt. mgr inż. Marek Jeziorski
m.jeziorski@straz.lodz.pl 685-9405
Kontrolno Rozpoznawczy Kierownik Sekcji
kpt. Artur Bartosik
a.bartosik@straz.lodz.pl 685-9426
Kwatermistrzowsko Techniczny mł. bryg. mgr inż.Wojciech Żak
w.zak@straz.lodz.pl 685-9407
Finansów

Główny Księgowy
kpt. inż. Robert Majda

r.majda@straz.lodz.pl 685-9424
Samodzielne stanowisko
prac ds. Kadr
st. kpt. mgr Barbara Wodo

b.wodo@straz.lodz.pl

685-9425
Rzecznik Prasowy kpt. Artur Bartosik

a.bartosik@straz.lodz.pl


685-9426
St.ds. organizacji i archiwizacji

Referent
mgr Wioletta Ślifirska


685-9400


mapa.swf
BIP
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Losowa fotografia
Zdarzenia:
01.01.2017 - 30.06.2017
ogółem

747

pożary

198

miejscowe zagrożenia

516

alarmy fałszywe

33

Wygenerowano w sekund: 0.13 12,600,612 Unikalnych wizyt