Wsparcie rzeczowe od naszego partnera - Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku
Dodane przez webadmin dnia Wrzesień 09 2019 20:37:46

Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku, które od lat wspiera Komendę Powiatową PSP w Radomsku w organizacji przedsięwzięć dotyczących bezpieczeństwa, m. in. fundując nagrody rzeczowe dla dzieci i młodzieży, w tym roku po raz kolejny przekazało darowiznę rzeczową na rzecz tutejszej Komendy.
Treść rozszerzona

Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku, które od lat wspiera Komendę Powiatową PSP w Radomsku w organizacji przedsięwzięć dotyczących bezpieczeństwa, m. in. fundując nagrody rzeczowe dla dzieci i młodzieży, w tym roku po raz kolejny przekazało darowiznę rzeczową na rzecz tutejszej Komendy. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza otrzymała asortyment o wartości 10.000 zł, m. in.: węże strażackie, obuwie specjalne i rękawice specjalne, a także treningowy rower powietrzny, który wzbogaci wyposażenie sali sportowej komendy i pomoże strażakom w utrzymywaniu kondycji fizycznej na wysokim poziomie.

W dniu 03.09.2019. w świetlicy KP PSP Radomsko nastąpiło przekazanie asortymentu przez Dyrektora Logistyki Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku - Pawła Walera, który następnie z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Radomsku - bryg. Mariusza Wojcieszko otrzymał pamiątkową statuetkę z podziękowaniami.

Za udzieloną pomoc serdecznie DZIĘKUJEMY

[FOTOGALERIA]